Barvené dle Vašich představ

Prohlédněte si širokou barevnou paletu našich výrobků kliknutím na jednotlivé stupnice barev.

C

Cembrit Cover

Řada Cembrit Cover představuje ideální řešení pro milovníky nápadných barev a designéry, kteří chtějí docílit výrazného barevného efektu.

Přirozená šedá barva vláknocementového jádra je zcela překryta vrstvou akrylového nátěru na vodní bázi. Vybrat si můžete z 26 standardních barev Cembrit a více než 2000 barev ze vzorníku NCS®©.

Více
P

Cembrit Patina

Desky Cembrit Patina si zachovávají charakteristickou strukturu materiálu. Jejich vzhled určují přirozené vlastnosti surovin, desky jsou probarvené do hmoty a povrch desek je broušený.

Vláknocement vlivem povětrnostních podmínek postupem času přirozeně stárne, povrch těchto desek se zvolna mění, získává efektní patinu pohledového betonu a fasáda stále působí živě.

Více
S

Cembrit Solid

Desky v provedení Solid jsou unikátní tím, že mají stejnou barvu povrchu i jádra. Jádro desky dokonale ladí s akrylovým nátěrem výrazné barvy, který desce dodává vysokou odolnost. Pokud se tedy rozhodnete pro fasádu v konkrétní barvě a zvolíte desky Cembrit Solid, vybranou barvu budou mít všechny plochy i hrany, všechny okraje výřezů a vyvrtaných otvorů.
Desky Cembrit Solid jsou k dispozici v 17 standardních barvách Cembrit a více než 2000 barvách ze vzorníku NCS®©.

Více
T

Cembrit Transparent

Fasádní desky Cembrit Transparent přiznávají strukturu a přirozené vlastnosti základní desky a díky transparentnímu nátěru jsou také velmi odolné. Barva přidaná do vláknocementu zvýrazňuje složení materiálu, které desce dodává její pevnost a jedinečné parametry. Extrémně trvanlivý transparentní nátěr desku chrání, vyrovnává její povrch a zaručuje její dlouhou životnost.

Více

Cembrit Patina Plank

Formátované desky Cembrit Patina Plank díky svému tvaru dodávají fasádě specifickou strukturu. Jejich vzhled určují přirozené vlastnosti surovin, desky jsou probarvené do hmoty a povrch desek je broušený.

Více

Cembrit Raw

Fasádní desky Cembrit Raw se dodávají bez povrchové úpravy. Používají se v tomto přírodním šedém provedení, nebo se dodatečně aplikuje fasádní barva.

Více

Cembrit Balcony

Cembrit Balcony je ideální volbou pokud hledáte bezpečné a elegantní řešení pro balkony. Umožňují esteticky, barevně i materiálově sladit balkónové výplňové konstrukce s fasádou a dosáhnout tak jednotného vzhledu celého obvodového pláště.

Více

Cembrit Plank

Fasádní desky Cembrit Plank jsou pro použití v exteriéru ideální náhradou za dřevěné obklady, které vyžadují nákladnou a neustálou péči. Snoubí v sobě přirozenou krásu dřeva s trvanlivostí vláknocementu. Cembrit Plank jsou bezúdržbové vláknocemntové desky vhodné pro použití na obklady, podhledy, ostění, nadpraží, podbití střech a další nepřeberné množství fasádních prvků.

Více