Click here for further information

Brochure

Cembrit Patina Signature

Fasádní desky Cembrit Patina Signature nově rozšiřují oblíbenou designovou řadu fasádních desek Cembrit Patina. Díky této nové řadě získáte zcela novou možnost vytvořit svůj ideální design s pískovcovým povrchem přímo na vaší budově.
Tato technologie vám umožní vizualizovat vaše plány a nápady pomocí nových ojedinělých vzorů.
S fasádními deskami Cembrit Patina Signature máte tak jedinečnou příležitost změnit vzhled budovy a dát jí tak zcela jedinečný výraz.
Váš koncept. Vaše volba.


Add personality. Add Signature.

Go to Product

Architecture and design inspiration with Patina Signature

Architektura, architektonické prvky a vzory zásadním způsobem mění vizuální dojem ze stavby. Tento typ fasádních desek je skvělým řešením a pomocí individálního vzoru můžete tak pozvednout.

Otiskněte svoji osobitost v podobě požadovaného vzoru pomocí fasádních desek Cembrit Patina Signature.

Visualiser

Zůstaňte v obraze

Přihlašte se k odběru našeho Newsletteru vyplněním tohoto formuláře. Získávejte vždy zajímavé a aktuální informace z oboru.

Vyplněním formuláře k odběru Newsletteru Cembrit souhlasím s tím, že obdržím nejvíce dvě zprávy měsíčně, které budou obsahovat zvláštní nabídky, pozvánky na akce nebo novinky z oboru.Svět Cembrit

Výrobky společnosti Cembrit vám umožní uvolnit křídla vaší fantazie - jediným limitem se pro vás stane vaše představivost.

Načerpejte novou inspiraci v naší brožuře, kde naleznete množství zajímavých projektů, jak velkých, tak i těch menších. Objevíte zde výjimečná řešení pro nejrůznější typy fasád i střech.

Stáhnout brožuru