Cembrit Colourful design line

Barva je nedílnou součástí našeho světa, a to nejen v přírodním prostředí, ale také v architektonickém prostředí. Barevné fasádní desky jsou jedním ze způsobů, jak vytvořit harmonické barevné kombinace a současně upoutat pozornost.

Individuální barevné schéma fasády umožňuje přizpůsobení návrhu vašim záměrům. Volba harmonické nebo výrazné barevné kombinace není jen otázkou osobního vkusu, ale je to také odpověď na barevnost okolí. Přizpůsobit se nebo vyniknout?

Dodejte více barev a více života vašim představám díky použití fasádních desek z řady Cembrit Colorful design - Cembrit Cover, Cembrit Solid a Cembrit Transparent.

Více

Moderní a funkční fasády pro současnou městskou architekturu

„Formujeme naše budovy a naše budovy poté formují nás“. Ve slovech Winstona Churchilla je více moudrosti než se první pohled zdá. Význam městské architektury přesahuje její estetickou stránku.

Lidé tráví velkou část svého života ve svých domovech a na pracovištích. Moderní budovy by proto měly být zdravým, bezpečným a příjemným prostředím.

Více

Klient jako vizionář, architekt jako designer

Pokud respektují potřeby lidí, kteří jejich stavby naplňují životem, mohou dlouhodobě zlepšit jejich vnímání, prodejnost i hodnotu nemovitosti.

Architekti nám předkládají svoje vize, řeší technické problémy - vhodnou kombinací designu stavby s okolním prostředím zvyšují kvalitu života lidí žijících jak uvnitř stavby, tak v jejím okolí.

Futuristická, krásná architektura, která se promítá do inteligentních a živých fasád. Nebyla by budova s barevnými fasádními deskami, umístěná ve školním kampusu, zajímavou inspirací pro jeho studenty?

Výrazné barevné kombinace se hodí pro školní budovy

Barvy jsou v architektonickém návrhu důležité, dohromady vytváří společný vizuální prostor, který rezonuje s různými emocemi lidské psychiky.

Výrazné barvy fasádních desek řady Cembrit Colorful design line podporují vzdělávací prostředí. Inteligentní výběr barev a vzorů může podpořit celkové vnímání.

Ať už jsou to jasné barvy desek Cembrit Cover, odolný materiál desek Cembrit Solid nebo sofistikovaný vzhled desek Cembrit Transparent - na základě vašich požadavků si můžete vybrat z mnoha variant.

Více

Zůstaňte v obraze

Přihlašte se k odběru našeho Newsletteru vyplněním tohoto formuláře. Získávejte vždy zajímavé a aktuální informace z oboru.

Vyplněním formuláře k odběru Newsletteru Cembrit souhlasím s tím, že obdržím nejvíce dvě zprávy měsíčně, které budou obsahovat zvláštní nabídky, pozvánky na akce nebo novinky z oboru.Svět Cembrit

Výrobky společnosti Cembrit vám umožní uvolnit křídla vaší fantazie - jediným limitem se pro vás stane vaše představivost.

Načerpejte novou inspiraci v naší brožuře, kde naleznete množství zajímavých projektů, jak velkých, tak i těch menších. Objevíte zde výjimečná řešení pro nejrůznější typy fasád i střech.

Stáhnout brožuru