Fasády pro architekturu současných měst

Fasádní desky Cembrit jsou vyrobené z vláknocementu o vysoké hustotě. S jejich širokou barevnou paletou, od výrazných barev po přírodní přirozené odstíny představují vynikající stavební prvky kreativní městské architektury .

Hravé fasádní desky skládané do barevných vzorů vyvolávají pocit zvědavosti, stimulují fantazii a pomáhají vytvářet neustále se měnící vnější prostředí plné života kolem staveb. Fasádní desky z designové řady Cembrit Colorful podporují kreativitu vzhledu staveb tím, že je nechají vyniknout a vytvářejí symboly na více než jedné úrovni.

Vláknocementové fasádní desky od společnosti Cembrit jsou vyrobeny z přírodních surovin, mají dlouhou životnost, jsou odolné proti ohni, a při správném způsobu montáže pomáhají zlepšovat vnitřní klima stavby a šetřit energiemi. Celý fasádní systém je také přesvědčivý z ekologického hlediska, díky své dlouhé životnosti a úplné recyklovatelnosti.

Při vytváření krajiny krajiny měst s omezeným prostorem a s lidmi, kteří jsou zaneprázdněni prací a každodenním životem, jsou architekti zodpovědní za to, aby atmosféra měst byla živější, čímž vytvoří silné spojení mezi současnými stavbami a historií.

Transformace problematických čtvrtí v městských oblastech hraje důležitou roli při řešení trendu udržitelného růstu a městské populace. Oblasti sociálního bydlení často čelí problémům s fyzickým stavem budov, jakož i sociálním problémům a zdravotním problémům z nedostatečné údržby budov.

Zapojení barev a vzorů fasády domů do projektu regenerace měst může oživit jak obálku budovy samotné, tak i vnímání celé městské části - může být inspirující a poskytující lepší životní podmínky pro celé okolí.