Přírodní vzhled dřeva

Desky Cembrit Plank jsou ideálním řešením pro obklady fasád. Nahrazují používané dřevo s velmi vysokými nároky na údržbu. Lze je instalovat jako jakékoli dřevěné fasádní obklady. Vzhledem k vynikajícím vlastnostem vláknocementu desky netrouchniví, nepraskají, nedeformují se a nevyžadují dodatečné nátěry.
Na desky Cembrit Plank získáváte automaticky 15 let záruky - nejdelší záruka na trhu.
Desky Cembrit Plank jsou dodávány ve 15ti barevných variantách, které zaručují dokonalý povrch. Desky Cembrit Plank jsou k dispozici ve dvou variantách, jedna se strukturou cedrového dřeva a druhá s hladkým povrchem. Pro vláknocement je typická dlouhá životnost a maximální odolnost vůči vnějšímu podnebí.

Základní údaje
Cembrit Plank

Druh desky
Barva jádra

Barvy
15

Třída reakce na oheň
A2 - s1, d0

Rozměry
8x180x3600 mm

Cembrit Plank jsou bezúdržbové "dřevěné" obklady budoucnosti

Cembrit Plank je nový produkt společnosti Cembrit, přímo vyvinutý pro Evropské klimatické podmínky. Barevná paleta obsahuje 15 různých barev včetně velmi populární antracitové šedé (RAL 7016). Kromě těchto 15 barev můžete také využít nově nabízenou možnost barvení základní desky dle svých představ a požadavků. Nabízíme desky, které jsou pouze penetrované, připravené k natírání přímo na stavbě až po instalaci desek. Pro barvení desek se používají běžně dostupné, akrylátové, vodou ředitelné barvy, určené pro cementové výrobky.
Desky Cembrit Plank se zcela přizpůsobí.

Materiál nejvyšší kvality

Desky Cembrit Plank jsou vyrobeny z vláknocementu, nehořlavého materiálu s jedinečnou schopností odolat evropskému klimatu. Desky jsou vzhledem ke své velké pevnosti a jedinečné schopnosti odolávat vnějším klimatickým vlivům velmi lehké. Vyznačují se vysokou hodnotou pH, která je důvodem velké odolnosti proti řasám, bakteriím a růstu mechu, hub apod.

Desky Cembrit Plank jsou k dispozici ve dvou variantách, jedna s hladkým povrchem a druhá se strukturou cedrového dřeva. Cembrit Plank s cedrovou strukturou mají velmi přirozenou a krásnou povrchovou úpravu s velkou variabilitou ve vzoru. Desky se k nerozeznání podobají dřevu, ale zároveň nabízejí všechny silné vlastnosti vláknocementu. Výrobky mají jedinečnou a dlouhotrvající povrchovou úpravu, která zajišťuje, že vzhled desek zůstává dlouho realistický a pravdivý. Přizpůsobení, manipulace a instalace desek je jednoduchá a kompletní sortiment příslušenství zajišťuje atraktivní a profesionální provedení Vaší stavby. Pro dokončení detailů kolem oken, dveří atd. doporučujeme použití koncových profilů vyvinutých přímo pro tento účel.

Cembrit disponuje více než 90ti lety zkušeností s výrobou a prodejem výrobků z vláknocementu a nabízí trvalé řešení pro vaši stavbu.

Jedinečná deska z vláknocementu

• 15 let záruky
• Výjimečná odolnost proti UV záření
• Přirozený vzhled s minimální údržbou
• Snadná instalace
• Kompletní sortiment prvků pro finální úpravy
• Odolné proti vlhkosti
• Stylová paleta barev

15 let záruky spol. Cembrit

Na desky Cembrit Planks se vztahuje záruka 15 let společnosti Cembrit, která zahrnuje produkty dodané společností Cembrit Holding A / S distributorovi od 1. ledna 2017.Inspirační brožura - Cembrit Plank desky

PDF

Fasádní desky - Ceník 07/2021

PDF

Technický list - Cembrit Plank, Cembrit Panel

PDF

Montážní návod - Cembrit Plank desky

PDF

045 DoP Cembrit Plank a Cembrit Panel

PDF

CE 2017 045DoP Cembrit Plank and Cembrit Panel EN

PDF

Cembrit Plank Vzorky

Děkujeme vám, že jste projevili zájem o naše vláknocementové výrobky.

Pokud máte zájem zakoupit naše výrobky:
Kontaktujte doporučované prodejce

Krok 1

Zvolte barvu vzorků, o které máte zájem. Pokud si zároveň přejete i sjednat schůzku s naším zástupcem, zvolte prosím níže.

Objednat vzorky (max 2)

Vybraná barva:

Krok 2

Vyplňte prosím vaše kontaktní údaje, abychom vám mohli doručit vzorky, případně sjednat schůzku s naším zástupcem.


Vaší objednávku vyřídíme co nejdříve. V případě nedostupnosti některého ze zvolených vzorků vás budeme kontaktovat.