Cembrit Patina design line

Designovou řadu Cembrit Patina tvoří škála autentických a přirozených fasádních desek s unikátními vlastnostmi. Každá fasádní deska je stejně jedinečná jako příroda sama.

Její povrch má přirozené variace a mění se s tím, jak se mění roční období a nebo denní světlo.

Fasádní desky z řady Cembrit Patina nebudou vyprávět jen příběh architektovy vize a dokonalé řemeslné práce, ale ponesou příběh o životě, který se žije v budově a kolem ní. Proto jsou přirozenou volbou, pokud je Vaší ambicí vytvořit stavbu, jejíž fasáda zraje tak, jak stavba stárne a přitom zůstává trvale krásná.

- Cembrit Patina Original – Obyčejně neobyčejná
- Cembrit Patina Rough – Jemná na povrchu. Silná uvnitř
- Cembrit Patina Inline – Na hraně mezi světlem a stínem

Seznamte se s montážním návodem a získejte další inspiraci

Stáhněte zde

Zůstaňte v obraze

Přihlašte se k odběru našeho Newsletteru vyplněním tohoto formuláře. Získávejte vždy zajímavé a aktuální informace z oboru.

Vyplněním formuláře k odběru Newsletteru Cembrit souhlasím s tím, že obdržím nejvíce dvě zprávy měsíčně, které budou obsahovat zvláštní nabídky, pozvánky na akce nebo novinky z oboru.Svět Cembrit

Výrobky společnosti Cembrit vám umožní uvolnit křídla vaší fantazie - jediným limitem se pro vás stane vaše představivost.

Načerpejte novou inspiraci v naší brožuře, kde naleznete množství zajímavých projektů, jak velkých, tak i těch menších. Objevíte zde výjimečná řešení pro nejrůznější typy fasád i střech.

Stáhnout brožuru