Značení Produktů

Abyste v naší nabídce bez problémů našli optimální řešení pro každý projekt a abyste vy i vaši klienti mohli profitovat z vynikajících vlastností našich lehkých vláknocementových desek, mají všechny fasádní desky Cembrit své logické kódové označení.

Systém označování je jednoduchý a z kódu lze snadno vyčíst vlastnosti produktů.
Možných kombinací jsou tisíce a možnosti výběru jsou neomezené.

Jak se orientovat ve světě barev Cembrit: Systém označování vychází z jedinečných barevných parametrů fasádních desek Cembrit. Využívá čtyři proměnné.

Zůstaňte v obraze

Přihlašte se k odběru našeho Newsletteru vyplněním tohoto formuláře. Získávejte vždy zajímavé a aktuální informace z oboru.

Vyplněním formuláře k odběru Newsletteru Cembrit souhlasím s tím, že obdržím nejvíce dvě zprávy měsíčně, které budou obsahovat zvláštní nabídky, pozvánky na akce nebo novinky z oboru.Svět Cembrit

Výrobky společnosti Cembrit vám umožní uvolnit křídla vaší fantazie - jediným limitem se pro vás stane vaše představivost.

Načerpejte novou inspiraci v naší brožuře, kde naleznete množství zajímavých projektů, jak velkých, tak i těch menších. Objevíte zde výjimečná řešení pro nejrůznější typy fasád i střech.

Stáhnout brožuru