Cembrit Patina Signature

Barvy a rozměry

Cembrit Patina Signature

Vyberte barvu: P 020

Vzorek zdarma: P 020

P 020
P 050
P 070
P 222
P 545
Všechny barvy produktů Cembrit prezentované na webových stránkách jsou reprezentativní a mohou se od původních barev mírně lišit.
Barva Tloušťka Šířka Délka

Cembrit Patina Signature

Cembrit Patina Signature

Proměňte svou budovu na plátno

Nová řada fasádních desek Cembrit Patina Signature představuje přírodní, pískovcové fasádní desky, díky nimž máte možnost podle svého návrhu otisknout dle vlastního návrhu vaše vlastní motivy přímo na fasádu vaší budovy.

Cembrit Patina Signature vychází z populární řady Cembrit Patina Original a Cembrit Patina Rough, která se vyznačuje svým rustikálním vzhledem. Společně tak nabízí nový design založený na dobrých referencích a důvěryhodné kvalitě.

Vámi navrhnutý design přidá nový výraz budovám a současně představí Vaši kreativitu.

Díky kombinaci vláknocementové desky s pískovaným povrchem Cembrit Patina Rough a jemných brusných čar oblíbené řady Cembrit Patina Original umožňuje tato nová řada vytvářet jedinečné tvary a geometrické vzory.

Fasádní desky Cembrit Patina Signature vám umožní mít 100 % individuální design dle vašeho výběru.

Speciální vlastnosti produktu:

  • Individuální designový vzor fasádních desek.
  • Žádný standartní design. Vzhled budovy dle vašeho návrhu.
  • Řadu fasádních desek Cembrit Patina Signature představujeme v pěti nadčasových barvách, stejně jako Cembrit Patina Rough: P 050, P 070, P 222, P 545

Víceúčelové fasádní desky Cembrit Patina Signature lze použít také pro interiérové aplikace jako dekorativní řešení obkladů stěn.

Fasádní desky Cembrit Patina jsou ideální pro interiérové účely pro svou odolnost proti vlhkosti a plísním. Přečtěte si více a zjistěte, jak lze desky Cembrit Patina Signature použít pro dekorativní obklady stěn.

Vlastnosti produktu:
NEHOŘLAVÝ
TRVANLIVÝ
BEZÚDRŽBOVÝ
ODOLNÝ PROTI PLÍSNÍM
ODOLNÝ PROTI NÁRAZU
PROBARVENÝ
UDRŽITELNÝ
JEDINEČNÝ DESIGN

Technické listy

Materiál

Vláknocement

 

Vrstva a povrch

Chráněno povrchem odolným proCembrit Patina Signature vychází z populární řady Cembrit Patina Original a Cembrit Patina Rough, která se vyznačuje svým rustikálním vzhledem a je samozřejmostí, že je také chráněna odolným povrchem vůči vlhkosti.ti vlhkosti kombinací přírodního Cembrit Patina Original a rustikálního Cembrit Patina Rough.

Druh desky

Probarvené do hmoty

Třída požární ochrany

A2 - s1, d0
 

Barvy

5

Hliníková podkladní konstrukce

Pro hliníkovou podkladní konstrukci použijte hliníkové nýty 4.0x20mm. Ujistěte se, že hliníková podkladní konstrukce odpovídá platným normám a že používáte správné nástroje, abyste dosáhli správného a požadovaného utažení nýtu.

Ocelová podkladní konstrukce

Pro ocelovou podkladní konstrukci použijte ocel nýty 4,8x20mm. Ujistěte se, že ocelová podkladní konstrukce odpovídá platným normám a že používáte správné nástroje, abyste dosáhli správného a požadovaného utažení nýtu

Dřevěná podkladní konstrukce

Šrouby k fasádním deskám Cembrit jsou k dispozici ve dvou variantách – nebarevné nebo barevné odpovídající barevnosti fasádních desek.  Šrouby k fasádním deskám jsou dostupné ve dvou typech oceli, A2 a A4.

Reference

Cembrit Patina Signature

Vyberte barvu: P 020