Cembrit Multi Force

Interiérové desky Cembrit Multiforce jsou přírodní desky z cementu, vápence, celulózových vláken, slídy a dalších přísad. Z hlediska požární odolnosti jsou desky zařazeny do třídy reakce na oheň A1, tedy nehořlavých materiálů. Kombinace hmotnosti a pevnosti materiálu zaručuje vysokou hladinu akustického útlumu. Cembrit Multiforce je perfektním řešením pro všechny typy průmyslových budov.

Více

Zůstaňte v obraze

Přihlašte se k odběru našeho Newsletteru vyplněním tohoto formuláře. Získávejte vždy zajímavé a aktuální informace z oboru.

Vyplněním formuláře k odběru Newsletteru Cembrit souhlasím s tím, že obdržím nejvíce dvě zprávy měsíčně, které budou obsahovat zvláštní nabídky, pozvánky na akce nebo novinky z oboru.Svět Cembrit

Výrobky společnosti Cembrit vám umožní uvolnit křídla vaší fantazie - jediným limitem se pro vás stane vaše představivost.

Načerpejte novou inspiraci v naší brožuře, kde naleznete množství zajímavých projektů, jak velkých, tak i těch menších. Objevíte zde výjimečná řešení pro nejrůznější typy fasád i střech.

Stáhnout brožuru