Cembrit Multi Force

Barvy a rozměry

Cembrit Multi Force

Vyberte barvu: Přírodní šedá

Vzorek zdarma: Přírodní šedá

Přírodní šedá
Všechny barvy produktů Cembrit prezentované na webových stránkách jsou reprezentativní a mohou se od původních barev mírně lišit.
Barva Tloušťka Šířka Délka

Cembrit Multi Force

Funkční desky Cembrit Multiforce jsou ideálním řešením v případech, kdy odlehčené stěny a stropy musí splňovat vysoké protipožární požadavky nebo být schopné odolávat mimořádně nešetrnému zacházení.
Funkční desky Cembrit Multiforce jsou vyrobené z cementu, vápence a vyztužené speciálně vybraným vláknem. Jejich povrch je zvláště odolný vůči vlhkosti, požáru a mechanickému zatížení. Z hlediska požární odolnosti jsou desky zařazeny do třídy reakce na oheň A1. Zároveň je možné desky barvit či jinak upravovat.

Funkční desky Cembrit Multiforce jsou velmi snadno omyvatelné. Na rozdíl od sádrokartonových desek mají desky Cembrit Multiforce velmi dobré protipožární i zvukotěsné vlastnosti a výbornou odolnost vůči plísním a houbám. Díky těmto vyjímečným vlastnostem dosahují extrémně dlouhé životnosti.

Cembrit Multiforce je všestranná stavební deska navržená tak, aby splňovala více technických požadavků současně – jako je odolnost vůči mimořádně náročným podmínkám, zabránění pronikání vlhkosti a růstu plísní.

Multiforce je vysoce kvalitní stavební deska, která je ideálním řešením pro vnitřní stěnové desky, které splňují specifické požadavky na vytvoření praktických a funkčních vnitřních prostor.

Vlastnosti produktu:
NEHOŘLAVÝ
TRVANLIVÝ
ODOLNÝ PROTI NÁRAZU
ODOLNÝ PROTI PLÍSNÍM
PROTIHLUKOVÝ

Technické listy

Materiál

vláknocement

Vzor

Funkční deska Cembrit Multi Force je ideálním řešením v případech, kdy lehké stěny a stropy musí vydržet mimořádně náročné používání a chránit v případě požáru.

Vrstva a povrch

bezpovlaku 

Třída požární ochrany

A1

Barvy

1

Hliníková podkladní konstrukce

Neplatí pro tento produkt

Ocelová podkladní konstrukce

Cembrit Multi Force se upevňuje pomocí univerzálního šroubu Cembrit SCR-S 4,2x30 mm na ocelový rám. Není potřeba žádné předvrtání. 

Dřevěná podkladní konstrukce

Cembrit Multi Force se upevňuje pomocí univerzálního šroubu Cembrit SCR-W 3,9x38 mm na dřevěný rám. Není potřeba žádné předvrtání. 

Reference

Cembrit Multi Force

Vyberte barvu: Přírodní šedá