Cembrit RAW

Barvy a rozměry

Cembrit Raw

Vyberte barvu: Přírodní šedá

Vzorek zdarma: Přírodní šedá

Přírodní šedá
Všechny barvy produktů Cembrit prezentované na webových stránkách jsou reprezentativní a mohou se od původních barev mírně lišit.
Barva Tloušťka Šířka Délka
Přírodní šedá 6 mm 1200 mm 2500 mm
Přírodní šedá 10 mm 1200 mm 3050 mm

Cembrit Raw

Cembrit Raw

Fasádní deska Cembrit Raw je přírodní vláknocementová desky bez povrchové úpravy. Je možné ji použít v přírodním šedém provedení, nebo dodatečně aplikovat fasádní barvu požadovaného odstínu. Vláknocementové stavební desky Cembrit Raw jsou vysoce kvalitní materiál pro použití do stavebních konstrukcí i jako obkladové desky větraných fasád.

Fasádní desky Cembrit RAW jsou vhodné také pro použití jako balkónové výplně. Cembrit Balcony tímto způsobem mohou velmi jednoduše zajistit estetické, barevné i materiálové sladění celé konstrukce a zároveň využít materiálových předností vláknocementových desek.

Desky Cembrit Raw jsou neošetřené a vypadají s přirozeným syrovým výrazem. Desky mají možnost buď ponechat neošetřené, nebo natřít difuzně otevřeným nátěrem na zdivo a beton.

Díky své použitelnosti v náročnějších prostředích představují ideální řešení pro interiérový design.

Vlastnosti produktu:
NEHOŘLAVÝ
TRVANLIVÝ
BEZÚDRŽBOVÝ
ODOLNÝ PROTI PLÍSNÍM
ODOLNÝ PROTI NÁRAZU
UDRŽITELNÝ
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ ÚDRŽBA
ZÁRUKA

Technické listy

Materiál

vláknocement

Vrstva a povrch

bezpovlaku 

Vzor

Cembrit Construction je neošetřená vláknocementová deska, která umožňuje vyniknout autentickému vzhledu hrubého vláknocementu.

Třída požární ochrany

A2 - s1, d0

Barvy

1

Hliníková podkladní konstrukce

Pro hliník, spodní konstrukci použijte Cembrit Rivets Aluminium 4,0 x 20 mm. Ujistěte se, že spolu s nýtovací pistolí používáte nástroj Cembrit Nose, abyste dosáhli správného utažení nýtu.

Ocelová podkladní konstrukce

Pro ocelovou spodní konstrukci použijte ocel Cembrit hřebíky 4,8x20 mm nebo fasádní šroub Cembrit CL-SS 4,8x29. Ujistěte se, že spolu s nýtovací pistolí používáte nástroj Cembrit Nose, abyste dosáhli správného utažení nýtu.

Dřevěná podkladní konstrukce

Fasádní šrouby Cembrit se dodávají ve dvou kvalitách oceli, A2 a A4. 

Fasádní šroub na dřevo nevyžaduje předvrtání do fasádní desky.

Reference

Cembrit Raw

Vyberte barvu: Přírodní šedá