Cembrit Balcony

S konceptem vláknocementových desek Cembrit Balcony se Vám naskytuje jedinečná příležitost, jak esteticky, barevně i materiálově sladit balkónové výplně s fasádou a dosáhnout tak jednotného a velmi moderního vzhledu. Zároveň tyto konstrukce zaručují bezpečné a elegantní řešení s potřebnou certifikací.

Pro balkónové konstrukce jsou certifikovány fasádní desky Cembrit RAW o tloušťce 8 a 10 mm. Výhodou těchto desek je jejich univerzálnost. Na rozdíl od ostatních typů desek Cembrit, jsou desky Cembrit řady Raw bez povrchové úpravy s autentickým šedým přírodním odstínem. Desky jsou vhodné pro dodatečnou aplikaci barvy. Dokáží se tak přizpůsobit požadovanému výslednému vzhledu balkónové konstrukce
a to z obou stran. Pro barvení se používají běžně dostupné barvy vhodné pro materiály na bázi betonu.

Fasádní desky Raw si velmi dobře uchovávají svůj tvar a dokáží odolávat extrémním klimatickým podmínkám. Pro řadu fasádních desek Cembrit Raw je k dispozici kompletní příslušenství a doplňky pro zajištění jednoduché a rychlé montáže, bezchybné funkčnosti a dokonalého výsledného vzhledu.

 

Montáž fasádních desek Cembrit Raw pro balkónové konstrukce

Montáž všech fasádních desek Cembrit RAW pro balkónové konstrukce je popsán v technickém řešení, které vychází z montážního návodu pro fasádní desky Cembrit.

Certifikované řešení pro balkónové konstrukce počítá s mechanickým kotvením fasádních desek.
Před instalací doporučujeme využít možnosti bezplatného školení montáže fasádních desek, které provádíme ve výrobním závodě v Berouně, případně přímo v místě stavby. Detaily celé konstrukce doporučujeme konzultovat s technickým servisem.

 Balkonové výplně Cembrit

Balkóny Cembrit jednoduše a chytře

Balkony jednoduše a moderně

Balkonové výpně s použitím vláknocementových desek Cembrit