Pomáháme vám lépe stavět

Společnost Cembrit je předním evropským výrobcem vláknocementových výrobků se širokým využitím

ve stavebnictví. Výrobky i kompletní systémy společnosti Cembrit projektantům nabízejí řadu zajímavých možností a pomáhají jim vytvářet atraktivní a trvalé prostředí pro náš život. Společnost Cembrit se ale nesoustředí jen na výrobky samotné. Snaží se také o to, aby usnadnila práci architektů a stavebních firem – aby jejich projekty mohly být výnosnější, úspornější a inspirativnější.

Stavební proces je pro nás neodmyslitelně spojený také s budováním mezilidských vztahů, snažíme se, aby díky spolupráci s námi byl váš den příjemnější a abyste ho vy díky nám mohli zpříjemnit ostatním.

Aby každý den stál za to. 

Prodáváme Know-how

Produkt, k němuž chybí know-how, je k ničemu. Ve skutečnosti proto prodáváme know-how společnosti

Cembrit, na základě kterého můžete pomocí vláknocementových výrobků realizovat své plány tak, aby se vaší firmě dařilo a aby vaši klienti a také jejich klienti, nájemníci a uživatelé staveb byli spokojeni. Své know-how zákazníkům poskytujeme volně – a bezplatně. To je to hlavní, co nás odlišuje od konkurentů. 

Od produktu k procesu

Doba „hloupých“ produktů pro stavebnictví, nepřesných dodávek a přeplněných, nepřehledných stavenišť už je definitivně za námi. Nebo by alespoň měla být. A vše je – nebo už brzy bude – perfektně propojeno v úsporném, digitálně spravovaném projektu a plánu stavby, který je nastaven tak, aby umožnil přesnou dodávku potřebných produktů na staveniště, na předem určené místo, v předem určeném čase, v obalech a úpravě na míru a v pořadí, jaké vyžaduje montáž.

Vyrábíme pro vás

Tradiční systém výroby těží především z konceptu univerzálního výrobku, který by měl uspokojit všechny zákazníky, a z úsporné produkce ve velkém, která s ním přirozeně souvisí. 

Závody společnosti Cembrit mají ale systém nastavený a uzpůsobený tak, aby dokázaly poskytovat výrobní servis příští generace. Využívají výhody výroby ve velkém a zároveň dokáží výrobky upravit podle individuálních potřeb a nabízet různé varianty, protože disponují digitálně řízeným strojním vybavením.

To znamená, že si u nás můžete objednat desky jakkoli nařezané, tvarované, navrtané a v konkrétní povrchové úpravě a barvě, jednoduše takové, jaké váš projekt vyžaduje. A jaké si přejí vaši klienti.