Cembrit Vlnitá krytina A5

Vláknocementová vlnitá střešní krytina A5 je nejoblíbenější vlnitou krytinou, kterou nabízíme. Je vhodná pro zastřešení velkých střešních ploch zemědělských, obytných i průmyslových objektů. Využívá se i na obklady fasád a štítů.
Je vyráběna ve velkých plošných rozměrech, které ji ve spojení s nízkou hmotností činí optimální pro snadnou a rychlou montáž. Krytina zaručuje střechám staveb dlouhou životnost.

Bezpečný sklon střešního pláště pro její použití je 15°. Minimální sklon při použití těsnící pásky je 10°. Krytina je k dispozici v 5 barevných odstínech sytých akrylátových barev.

Více informací a inspiraci z realizovaných staveb naleznete na dalších stranách a přiložených dokumentech.

Více

Cembrit Vlnitá krytina B8

Vláknocementová vlnitá střešní krytina B8 je z řady nabízených vlnitých krytin s nejmenší vlnou. Je proto oblíbenou volbou pro střechy obytných nebo rodinných budov. Stejně tak jako ostatní produkty z této kategorie vlnitých střešních krytin využíváme její rychlou a snadnou montáž. Zároveň uchováváme vysokou kvalitu a dlouhou životnost krytiny, která je pro tyto materiály typická.

Střešní krytina B8 je vyráběná v 5ti barevných odstínech. Přírodní šedá barva vlnité krytiny, se mění v průběhu několikastupňového procesu barvení a tvrzení na syté odstíny akrylového nátěru. Krytinu B8 je za určitých podmínek možné použít již od sklonu střešního pláště 10°. Bezpečný sklon je 15°.

Inspiraci z realizací a další informace naleznete na následujících stranách a v přiložených dokumentech.

Více

Cembrit Vlnitá krytina B7

Vláknocementová vlnitá střešní krytina B7 je určená pro rodinné nebo bytové domy. Pro rychlejší montáž se vyrábí v provedení CO-HO s otvory a useknutými rohy. Varianta označená jako FS je v plném formátu určená na kraje střechy (okap. hřeben a levý a pravý okraj.
Střešní krytina B7 je v nabídce pouze v jednom rozměnu a čtyřech barevných odstínech.

Bezpečný sklon střešní krytiny B7 začíná na 20° a minimální sklon je pro tuto krytinu určen 14°. Ve sklonu mezi 14° - 20° se používá těsnící páska).

Více

Cembrit Vlnitá krytina A6

Vlnitá krytina A6 je velmi zajímavou variantou pro ty, kterí hledají jednoduché a rychlé řešení pro velkou střešní plochu. Krytina A6 je v nabídce také ve formátu s usekaným rohy a předvrtanými otvory tak, aby její montáž byle maximálně efektivní, přesná a blesková.

Vláknocementovou krytinu A6 lze použít na střechy se sklonem již od 14°. Krytina je k dispozici pouze v přírodní šedé barvě.

Další informace a inspirace z realizovaných staveb najdete na dalších stranách a v přiložených dokumentech.

Více

Cembrit Vlnitá krytina A6,5

Vlnitá krytina A6,5 je velmi oblíbeným materiálem pro zastřešení velkých ploch zemědělských staveb. Pro své vlastnosti nachází uplatnění při jejich rekonstrukcích i při výstavbě nových moderních stájí. Vláknocementová krytina díky svému léty prověřenému složení stabilizuje vnitřní vlhkost i teplotu a výborně odolává povětrnostním podmínkám. Cement, jako základní materiál, dává krytině tvar, organická vlákna a křemičité přísady ji pak dodávají vysokou pevnost.

Nejčastěji se v zemědělství používá v přírodním šedém provedení, které zaručuje její dokonalou prodyšnost, ale i v barevném podání podle přání investora. Krytinu A6,5 je za určitých podmínek možné použít již od sklonu střešního pláště 10°. Bezpečný sklon je 15°.

Ispiraci i další inforce naleznete na následujících stranách a dokumentech.

Více