Skládaná střešní krytina

Skládaná střešní krytina je ideální volbou pro šikmé střešní plochy od sklonu 30°. Je oblíbenou variantou pro novostavby i rekonstrukce, rodinné i bytové domy.

Vlnitá střešní krytina

Vlnitá vláknocementová střešní krytina je vhodná pro velké šikmé střechy zemědělských i skladových budov od sklonu 15°.

Vlnitá střešní krytina

Vlnitá vláknocementová krytina je lehká a pevná střešní krytina, použitelná na všechny typy šikmých střech. Jednotlivé typy vlnité krytiny se mezi sebou liší velikostí a tudíž i hmotností, barevnou škálou, minimálním sklonem použití, počtem vlnovek a maximálním možným zatížením, které nám udává oblast použití. Mezi zákazníky je oblíbená především pro svoji příznivou cenu a vysoké užitné vlastnosti.

Skládaná střešní krytina

Skládaná krytina z vláknocementu je vhodná pro použití na střechy již od sklonu 18°. Tím ale její využití rozhodně nekončí. Je vhodná i pro obklady fasád a štítů. Vyrábí se v 8-mi základních řadách, které jsou k dostání v široké nabídce barev. Některé typy střešní krytiny je možné dostat v úpravě imitace břidlice nebo v podobě zesílené šablony do extrémně náročných oblastí. Skládaná střešní krytina vyniká svojí nízkou hmotností, dlouhou životností, stálou barevností a odolností proti tvorbě mechů.

Chcete se dozvědět více?

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat dům? Chcete se dozvědět více o moderní vláknocementové krytině? Zaujal Vás její čistý design vycházejíci z české tradice, nebo hledáte kvalitní, ale lehkou krytinu? Kontaktujte naše obchodní zástupce