Barvy a rozměry

Anglický obdélník

Vyberte barvu: Grafitová

Vzorek zdarma: Grafitová

Grafitová
Černá
Všechny barvy produktů Cembrit prezentované na webových stránkách jsou reprezentativní a mohou se od původních barev mírně lišit.
Barva Tloušťka Šířka Délka

Anglický obdélník

Elegantní řešení pro každou střechu
Vláknocementová střešní krytina Anglický obdélník je výrobek na bázi cementu, buničiny a umělých vláken. Používá se na zastřešení obytných domů ale i na obklady fasád a štítů. Anglický obdélník prochází v průběhu výroby několikastupňovým barvením při kterém se na ni nanáší pigmentové cementové pasty a transparentní vrstvy. Touto úpravu zvyšujeme životnost a odolnost celého střešního pláště. Díky tomu získává moderní, přírodní a přirozený vzhled ve dvou barevných variantách - černé a grafitové.

Střešní krytina v provedení Betternit má hladký povrch. Anglický obdélník Horal je vhodný do náročnějších klimatických oblastí.
Montáž střešní krytiny Anglický obdélník se provádí připevněním na podkladní latě pomocí hřebíků a vichrových spon nebo pomocí háčků. Tato metoda umožňuje velmi rychlou a technicky nenáročnou montáž. Anglický obdélník lze díky tomuto způsobu pokládky použít již pro střešní plochy o sklonu od 18°.

Vlastnosti produktu:
NEHOŘLAVÝ
TRVANLIVÝ
SNADNÁ ÚDRŽBA
LEHKÝ
PAROPROPUSTNÝ

Technické listy

Materiál

vláknocement

Vrstva a povrch

Akrylová barva na vodní bázi.

Vzor

Neprobarvená

Třída požární ochrany

A2 - s1, d0

Barvy

2

Hliníková podkladní konstrukce

Neplatí pro tento produkt

Ocelová podkladní konstrukce

Neplatí pro tento produkt

Dřevěná podkladní konstrukce

Připevněte každou břidlici Cembrit dvěma měděnými hřebíky o délce 2,65 mm x 30 mm a zadní část břidlice zajistěte měděným kotoučovým nýtem vhodné kvality správně ohnutým dolů o 90°

Reference

Anglický obdélník

Vyberte barvu: Grafitová