Dánský obdélník Betternit

Barvy a rozměry

Dánský obdélník Betternit

Vyberte barvu: Černá

Vzorek zdarma: Černá

Černá
Grafitová
Červená
Všechny barvy produktů Cembrit prezentované na webových stránkách jsou reprezentativní a mohou se od původních barev mírně lišit.
Barva Tloušťka Šířka Délka

Dánský obdélník Betternit

Moderní řešení pro moderní střechu

Vláknocementová střešní krytina Dánský obdélník je výrobek na bázi cementu, buničiny a umělých vláken, který se používá jako střešní krytina, ale také jako obklad pro větrané fasádní konstrukce. Výrobek má speciální povrchovou úpravu pro zvýšení jeho životnosti a odolnosti. Dánský obdélník prochází v průběhu výroby několikastupňovým barvením při kterém se na ni nanáší pigmentové cementové pasty a transparentní vrstvy. Díky tomu získává moderní. přírodní a přirozený vzhled, který sluší každé střeše.

V nabídce jej naleznete ve třech barevných odstínech a ve třech provedeních - Betternit, Dominant a Horal, který je vhodný do náročnějších klimatických podmínek především v horských oblastech.
Nespornou výhodou je možnosti použití této krytiny pro střechy se sklonem již od 18°. Montáž se provádí na latě pomocí hřebíků a vichrových spon nebo pomocí háčků.

Vlastnosti produktu:
NEHOŘLAVÝ
TRVANLIVÝ
SNADNÁ INSTALACE
LEHKÝ
PAROPROPUSTNÝ

Technické listy

Materiál

vláknocement

Vrstva a povrch

Akrylová barva na vodní bázi.

Vzor

Neprobarvená

Barvy

2

Třída požární ochrany

A2 - s1, d0

Hliníková podkladní konstrukce

Neplatí pro tento produkt

Ocelová podkladní konstrukce

Neplatí pro tento produkt

Dřevěná podkladní konstrukce

Připevněte každou břidlici Cembrit dvěma měděnými hřebíky o délce 2,65 mm x 30 mm a zadní část břidlice zajistěte měděným kotoučovým nýtem vhodné kvality správně ohnutým dolů o 90°

Reference

Dánský obdélník Betternit

Vyberte barvu: Černá