Dánský obdélník Horal

Barvy a rozměry

Dánský obdélník Horal

Vyberte barvu: černá

Vzorek zdarma: černá

černá
Všechny barvy produktů Cembrit prezentované na webových stránkách jsou reprezentativní a mohou se od původních barev mírně lišit.
Barva Tloušťka Šířka Délka
černá 4.5 mm 300 mm 600 mm

Dánský obdélník Horal

Moderní řešení pro moderní střechu

Vláknocementová střešní krytina Dánský obdélník je výrobek na bázi cementu, buničiny a umělých vláken, který se používá jako střešní krytina, ale také jako obklad pro větrané fasádní konstrukce. Výrobek má speciální povrchovou úpravu pro zvýšení jeho životnosti a odolnosti. Dánský obdélník prochází v průběhu výroby několikastupňovým barvením při kterém se na ni nanáší pigmentové cementové pasty a transparentní vrstvy. Díky tomu získává moderní. přírodní a přirozený vzhled, který sluší každé střeše.

 

V nabídce jej naleznete ve třech barevných odstínech a ve třech provedeních - Betternit a Horal, který je vhodný do náročnějších klimatických podmínek především v horských oblastech.
Nespornou výhodou je možnosti použití této krytiny pro střechy se sklonem již od 18°. Montáž se provádí na latě pomocí hřebíků a vichrových spon nebo pomocí háčků.

Vlastnosti produktu:
NEHOŘLAVÝ
TRVANLIVÝ
SNADNÁ INSTALACE
LEHKÝ
PAROPROPUSTNÝ

Technické listy

Materiál

vláknocement

Vrstva a povrch

Akrylová barva na vodní bázi.

Vzor

Neprobarvená

Barvy

1

Třída požární ochrany

A2 - s1, d0

Hliníková podkladní konstrukce

Neplatí pro tento produkt

Ocelová podkladní konstrukce

Neplatí pro tento produkt

Dřevěná podkladní konstrukce

Připevněte každou břidlici Cembrit dvěma měděnými hřebíky o délce 2,65 mm x 30 mm a zadní část břidlice zajistěte měděným kotoučovým nýtem vhodné kvality správně ohnutým dolů o 90°

Reference

Dánský obdélník Horal

Vyberte barvu: černá