Rhombus Betternit

Barvy a rozměry

Rhombus Betternit

Vyberte barvu: Šedá

Vzorek zdarma: Šedá

Šedá
Grafitová
Červená
Hnědá
Černá
Všechny barvy produktů Cembrit prezentované na webových stránkách jsou reprezentativní a mohou se od původních barev mírně lišit.
Barva Tloušťka Šířka Délka

Rhombus Betternit

Dobové a čisté linie pro moderní střechu

Střešní krytina Rhombus je výrobek na bázi cementu, buničiny a umělých vláken. Používá se pro zastřešení především obytných budov a na obklady fasád a štítů. Tvrdý, otěruvzdorný a trvanlivý povrch odolává i náročným klimatickým podmínkám. Krytina má speciální povrchovou úpravu. Rubová strana krytiny se voskuje. V nabídce je ve variantě Betternit a pěti barevných odstínech.

Bezpečný sklon pro použití střešní krytiny Rhombus je 25°. V podmínkách větší klimatické zátěže je bezpečný sklon 40°. Každý díl krytiny je při montáži mírně natočen tak, aby špička krytiny odváděla vodu. K podkladním latím je připevněn dvěma hřebíky. Přesnější podmínky montáže naleznete v montážním návodu pro skládanou krytinu.

Vlastnosti produktu:
NEHOŘLAVÝ
TRVANLIVÝ
PAROPROPUSTNÝ
SNADNÁ INSTALACE
LEHKÝ
UDRŽITELNÝ

Technické listy

Materiál

vláknocement

Vrstva a povrch

Akrylová barva na vodní bázi.

Vzor

Neprobarvená

Barvy

2

Třída požární ochrany

A2 - s1, d0

Hliníková podkladní konstrukce

Neplatí pro tento produkt

Ocelová podkladní konstrukce

Neplatí pro tento produkt

Dřevěná podkladní konstrukce

Připevněte každou břidlici Cembrit dvěma měděnými hřebíky o délce 2,65 mm x 30 mm a zadní část břidlice zajistěte měděným kotoučovým nýtem vhodné kvality správně ohnutým dolů o 90°

Reference

Rhombus Betternit

Vyberte barvu: Šedá