Rhombus šablona Betternit

Barvy a rozměry

Rhombus šablona

Vyberte barvu: červená

Vzorek zdarma: červená

červená
černá
hnědá
grafitová
šedá
Všechny barvy produktů Cembrit prezentované na webových stránkách jsou reprezentativní a mohou se od původních barev mírně lišit.
Barva Tloušťka Šířka Délka

Rhombus šablona

Rhombus šablona

Střešní krytina Rhombus šablona je vláknocmentový výrobek, který se používá především pro zastřešení obytných objektů ale i na obklady fasád a štítů. Krytina má speciální povrchovou úpravu založenou na třístupňovém barvení. Rubová strana krytiny se voskuje. Tento tvrdý, otěruvzdorný a trvanlivý povrch odolává povětrnostním vlivům.

Bezpečný sklon střešní krytiny Rhombus šablona je 25° pro klimatickou oblast K1-K2. V podmínkách větší klimatické zátěže je bezpečný sklon 40° (K3).
Každý díl krytiny Rhombus šablona je připevněn dvěma hřebíky délky min 37 mm. Větrací tvarovky a univerzální plechové šablony jsou vyrobeny do tvaru Rhombus šablony. Ostatní doplňky ke krytině lze použit z doplňků určených pro Anglický obdélník. Přesnější podmínky lze nalézt v montážním návodu.

Vlastnosti produktu:
NEHOŘLAVÝ
TRVANLIVÝ
PAROPROPUSTNÝ
SNADNÁ INSTALACE
LEHKÝ
UDRŽITELNÝ

Technické listy

Materiál

vláknocement

Vrstva a povrch

Akrylová barva na vodní bázi.

Vzor

Neprobarvená

Barvy

2

Třída požární ochrany

A2 - s1, d0

Hliníková podkladní konstrukce

Neplatí pro tento produkt

Ocelová podkladní konstrukce

Neplatí pro tento produkt

Dřevěná podkladní konstrukce

Připevněte každou břidlici Cembrit dvěma měděnými hřebíky o délce 2,65 mm x 30 mm a zadní část břidlice zajistěte měděným kotoučovým nýtem vhodné kvality správně ohnutým dolů o 90°

Reference

Rhombus šablona

Vyberte barvu: červená