Vlnitá střešní krytina

Mezi zákazníky je oblíbená především pro svoji příznivou cenu a vysoké užitné vlastnosti.

Vlnitá střešní krytina Vlnitá vláknocementová krytina je lehká a pevná střešní krytina, použitelná na všechny typy šikmých střech. Jednotlivé typy vlnité krytiny se mezi sebou liší velikostí a tudíž i hmotností, barevnou škálou, minimálním sklonem použití, počtem vlnovek a maximálním možným zatížením, které nám udává oblast použití.

Cembrit Vlnitá krytina A5

Vláknocementová vlnitá střešní krytina A5 je nejoblíbenější vlnitou krytinou, kterou nabízíme. Je vhodná pro zastřešení velkých střešních ploch zemědělských, obytných i průmyslových objektů. Využívá se i na obklady fasád a štítů. Je vyráběna ve velkých plošných rozměrech, které ji ve spojení s nízkou hmotností činí optimální pro snadnou a rychlou montáž. Krytina zaručuje střechám staveb dlouhou životnost. Bezpečný sklon střešního pláště pro její použití je 15°. Minimální sklon při použití těsnící pásky je 10°. Krytina je k dispozici v 5 barevných odstínech sytých akrylátových barev. Více informací a inspiraci z realizovaných staveb naleznete na dalších stranách a přiložených dokumentech.

Cembrit Vlnitá krytina B8

Vláknocementová vlnitá střešní krytina B8 je z řady nabízených vlnitých krytin s nejmenší vlnou. Je proto oblíbenou volbou pro střechy obytných nebo rodinných budov. Stejně tak jako ostatní produkty z této kategorie vlnitých střešních krytin využíváme její rychlou a snadnou montáž. Zároveň uchováváme vysokou kvalitu a dlouhou životnost krytiny, která je pro tyto materiály typická. Střešní krytina B8 je vyráběná v 5ti barevných odstínech. Přírodní šedá barva vlnité krytiny, se mění v průběhu několikastupňového procesu barvení a tvrzení na syté odstíny akrylového nátěru. Krytinu B8 je za určitých podmínek možné použít již od sklonu střešního pláště 10°. Bezpečný sklon je 15°. Inspiraci z realizací a další informace naleznete na následujících stranách a v přiložených dokumentech.

Cembrit Vlnitá krytina B7

Vláknocementová vlnitá střešní krytina B7 je určená pro rodinné nebo bytové domy. Pro rychlejší montáž se vyrábí v provedení CO-HO s otvory a useknutými rohy. Varianta označená jako FS je v plném formátu určená na kraje střechy (okap. hřeben a levý a pravý okraj. Střešní krytina B7 je v nabídce pouze v jednom rozměnu a čtyřech barevných odstínech. Bezpečný sklon střešní krytiny B7 začíná na 20° a minimální sklon je pro tuto krytinu určen 14°. Ve sklonu mezi 14° - 20° se používá těsnící páska).

Cembrit Vlnitá krytina A6

Vlnitá krytina A6 je velmi zajímavou variantou pro ty, kterí hledají jednoduché a rychlé řešení pro velkou střešní plochu. Krytina A6 je v nabídce také ve formátu s usekaným rohy a předvrtanými otvory tak, aby její montáž byle maximálně efektivní, přesná a blesková. Vláknocementovou krytinu A6 lze použít na střechy se sklonem již od 14°. Krytina je k dispozici pouze v přírodní šedé barvě. Další informace a inspirace z realizovaných staveb najdete na dalších stranách a v přiložených dokumentech.

Cembrit Vlnitá krytina A6,5

Vlnitá krytina A6,5 je velmi oblíbeným materiálem pro zastřešení velkých ploch zemědělských staveb. Pro své vlastnosti nachází uplatnění při jejich rekonstrukcích i při výstavbě nových moderních stájí. Vláknocementová krytina díky svému léty prověřenému složení stabilizuje vnitřní vlhkost i teplotu a výborně odolává povětrnostním podmínkám. Cement, jako základní materiál, dává krytině tvar, organická vlákna a křemičité přísady ji pak dodávají vysokou pevnost. Nejčastěji se v zemědělství používá v přírodním šedém provedení, které zaručuje její dokonalou prodyšnost, ale i v barevném podání podle přání investora. Krytinu A6,5 je za určitých podmínek možné použít již od sklonu střešního pláště 10°. Bezpečný sklon je 15°. Ispiraci i další inforce naleznete na následujících stranách a dokumentech.