Cembrit Vlnitá krytina B7

Barvy a rozměry

Cembrit Vlnitá krytina B7

Vyberte barvu: Černá

Vzorek zdarma: Černá

Černá
Mocca
Grafitová
Cihlová
Všechny barvy produktů Cembrit prezentované na webových stránkách jsou reprezentativní a mohou se od původních barev mírně lišit.
Barva Tloušťka Šířka Délka

Cembrit Vlnitá krytina B7

Krása jednoduchosti
Vlnitá střešní krytina B7 je vyrobena z vlánocementu - materiálu na bázi cementu a křemičitých přísad armovaného organickými a syntetickými vlákny. Vlastnosti tohoto materiálu se spojily v jednoduchou a praktickou střešní krytinu, která splňuje všechny náročné požadavky a předpisy. Zároveň splňuje technické a architektonické nároky na střechu kladené.

Krytina B7 je v nabídce ve čtyřech sytých barevných odstínech akrylátových barev. Barvy se aplikují na barvící lince za řízených technologických podmínek. Dle potřeby je možné vybrat si i ze dvou variant krytiny. S výhodou se využívá varianta B7-CO-HO, která má již useknuté rohy a předvrtané otvory. 

Minimalizujeme tak nároky na pokládku vlastní krytiny a zároveň tak maximalizujeme přesnost a rychlost montáže. Instalace se provádí pomocí šroubů s těsnící hlavičkou. Samozřejmostí je nabídka kompletního sortimentu doplňků a spojovacího materiálu.

Krytina zaručuje střechám staveb dlouhou životnost. Bezpečný sklon střešní krytiny B7 začíná na 20° a minimální sklon je pro tuto krytinu určen 14°. Ve sklonu mezi 14°- 20° se používá těsnící páska.

Vlastnosti produktu:
NEHOŘLAVÝ
TRVANLIVÝ
PAROPROPUSTNÝ
PROTIHLUKOVÝ
REZUVZORNÝ
CHEMICKY ODOLNÝ

Technické listy

Reference

Cembrit Vlnitá krytina B7

Vyberte barvu: Černá