Průmyslové stavby

Průmyslové a výrobní objekty jsou specifickým druhem staveb díky své velikosti. Fasádní desky pro průmyslové stavby musí splňovat řadu náročných požadavků. Musí být odolné vůči kondenzované vlhkosti a korozi, musí být chemicky odolné vůči vedlejším produktům chemických procesů ve výrobě i vůči agresivnímu vnitřnímu prostředí stavby a v neposlední řadě musí být cenově dostupné.

Vláknocementové fasádní desky jsou odolné vůči vlhkosti, korozi a UV záření, jsou vhodné jako součást zvukově izolačních stěn a především poskytují vynikající protipožární ochranu. Díky tomu všemu jsou ideální pro využití v náročném prostředí průmyslových staveb. Vláknocement je materiál, který splňuje všechny tyto náročné požadavky. Jako specialista na výrobu vláknocemntu nabízí Cembrit široké portfolio velmi kvalitních materiálů.

Vláknocementové fasádní desky  Cembrit se používají k navrhování a realizaci fasád, které odolávají velkému zatížení. Nabízíme velkoplošné fasádní desky v mnoha barevných odstínech, které je možné řezat do jakéhokoli tvaru. Materiál, ze kterého jsou desky vyrobeny je odolný vůči povětrnostním vlivům i hnilobě, je nehořlavý (třída reakce na oheň A2). Svým složením vylučuje vznik vlhkých stěn pokrytých plísní a řasami.